Izokpol - folie i oczka wodne z PCW


Idź do treści

Aktualnosci

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze wzrost jakości produkowanych przez nas folii PVC oraz uruchomienie produkcji nowych grubości, dopasowanych do potrzeb szerszej grupy Klientów, chciałbym podzielić się krótką informacją:
Wsłuchując się w odgłosy dochodzące z "rynku", w Państwa potrzeby i pragnienia, postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom i zaoferować najlepszy stosunek ceny do jakości. W sierpniu 2014r. stworzyliśmy nową jakość produkowanych przez nas folii ogrodniczych z PVC, która mam szczerą nadzieję, spełni Państwa życzenia posiadania trwałych, wytrzymałych, elastycznych i polskich folii.
Mając na uwadze jeszcze lepsze dopasowanie naszej oferty do potrzeb klientów, stworzyliśmy dwie grupy folii ogrodniczych:

-
Izokpol Terra: bardzo dobre parametry za umiarkowaną cenę, wyniki badań folii z tej grupy, dały wzrost wytrzymałości na rozdzieranie wzdłużne i poprzeczne średnio o 103%, okres gwarancji 10 lat na folie i wykonany zgrzew
-
Izokpol Vitalis: najbardziej elastyczne i miękkie folie o podwyższonych parametrach wytrzymałości względem linii terra, okres gwarancji 15 lat na folie i wykonany zgrzew

Obecnie oferujemy następujące grubości: 0,8mm; 1mm; 1,2 i 1,5mm
5 maja 2015r.

Wprowadzamy geowłókniny

Geowłókniny to specjalne miękkie tkaniny, chroniące folie przed mechanicznymi uszkodzeniami. Stosowane zarówno pod folie, jako warstwa ochronna przed ostrymi kamieniami i ew. szkłem, jak i na folie (pod warstwę kamieni, ażurowych płyt betonowych itp).
Współpracując z różnymi producentami, jesteśmy wstanie zaproponować geowłókniny o różnej gęstości splotu, sztywności i grubości, w gramaturach od 100 do 600 gram/m kw.
15 czerwca 2015r.

Promocja!
Rabat w wys. 5%

Dla zdecydowanych klientów, oferujemy rabat w wys. 5%. Akcja promocyjna trwa przez kolejne 2 tygodnie do 6 czerwca 2015r. Serdecznie zapraszamy!
23 maja 2015r.

Strona główna | Aktualnosci | Oferta | Realizacje | Cennik | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego